Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Fantasia do picia od Danone
  02/07/2019

  Pyszna nowość do picia od marki Fantasia

  Fantasia rozszerza swoją ofertę o jogurty pitne i zaprasza konsumentów w inspirującą podróż do świata słodkich smaków. Nowości są odpowiedzią na potrzeby tych, którzy szukają chwili przyjemności w swoim zabieganym życiu. Produkt do picia Fantasia to jedyny dwuwarstwowy jogurt pitny na polskim rynku - wystarczy wstrząsnąć i wymieszać, by cieszyć się pełnią smaku!

 • Danonki na lato od Danone
  01/07/2019

  Danonek na tropie zwierząt zmieniających kolor! Nowa kampania mrożonych Danonków w okresie letnim

  Marka Danonki rusza z nową kampanią, która łączy promowanie mrożenia Danonków jako sposobu na letni przysmak dla dzieci z edukacyjnym tematem przewodnim - poznawaniem zwierząt zmieniających barwy. Oczywiście w towarzystwie Danonka, sympatycznego bohatera marki oraz z zapasem Danonków – teraz z nowymi patyczkami zmieniającymi kolor.

 • ŚniaDanio od Danone
  07/06/2019

  ŚniaDanio - nowa metoda na porannego Głoda!

  Na zmagania z Małym Głodem i jego sprzymierzeńcem - Burczkiem nadchodzi z odsieczą ŚniaDanio! To nowa przekąska od marki Danio, czyli pyszne i pożywne połączenie serka o smaku waniliowym z dodatkiem mieszanki zbóż i owoców. Nowości produktowe są już dostępne w sklepach.

 • Bieruń, piknik rodzinny, Danone
  23/05/2019

  Burmistrz Miasta Bierunia oraz Danone zapraszają na Piknik Rodzinny z Badmintonem

  Zawodowcy oraz pasjonaci „kometki” zawalczą o Puchar Burmistrza Bierunia i Dyrektora Fabryki Danone. Również dla kibiców, szczególnie tych najmłodszych, nie zabraknie atrakcji. Organizatorem pikniku jest UKS Unia Bieruń, a partnerem Fabryka Danone w Bieruniu, która od ponad 25 lat działa w regionie wspierając lokalne inicjatywy. Piknikowi patronuje Burmistrz Miasta Bierunia.

 • Danonki, Danone
  16/05/2019

  Wiosna zachęca do działania na świeżym powietrzu! Loteria Danonków potrwa do 26 maja

  Początek wiosny to doskonały moment na rodzinne, plenerowe wycieczki oraz obserwowanie z dziećmi budzącej się do życia przyrody. By pierwsze wiosenne spacery były jeszcze przyjemniejsze, uwielbiany przez dzieci Danonek zaprasza do udziału w niezwykłej loterii z nagrodami, która trwa do 26 maja 2019 roku.