Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Danone, zdrowie, świeże produkty mleczne, sport, sponsor
  18/09/2017

  Badmintonowa czołówka zawita na korty w Bieruniu i Imielinie

  Coraz mniej czasu pozostało do inauguracji Victor Polish International 2017. Turniej, którego głównymi partnerami są Miasto Bieruń, Powiat Bieruńsko-Ledzński i firma Danone, to najbardziej prestiżowe rozgrywki badmintona w Polsce. Na parkiecie bieruńskiej hali BOSiR zobaczymy najlepszych na świecie w tej dyscyplinie. 

 • Danone, świeże produkty mleczne, europa, zdrowie, marek wojtyna
  08/08/2017

  Danone – producent świeżych produktów mlecznych – wprowadza nowoczesną strukturę organizacyjną w Europie, by silniej skupić się na realizacji swojej misji.

  Polski oddział świeżych produktów mlecznych Danone stał się częścią nowej struktury europejskiej. Poza Polską skupia ona kraje bałtyckie, kraje Europy Wschodniej i kraje nordyckie – łącznie aż 13 państw, w których zatrudnionych jest 2000 pracowników. Dzięki temu Danone będzie mógł mocniej skupić się na realizacji swojej misji niesienia zdrowia przez żywność. Spodziewanych korzyści jest więcej.

 • Po stronie natury z Żywiec Zdrój - DANONE
  07/06/2017

  Posadziliśmy kolejny milion drzew.

  W najbliższą niedzielę, 11 czerwca, w godzinach 10:00 – 18:00, na Skwerze Kahla (przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik) odbędzie się uroczysty finał programu „Po stronie natury”. W ramach pikniku ekologicznego, warszawiacy będą mogli m.in. otrzymać sadzonkę drzewa, zobaczyć jak wygląda proces recyklingu dzięki instalacji „Drugie życie butelki” i sprawdzić swoje zdolności ortograficzne w wyjątkowym dyktandzie.  Gościem specjalnym Wielkiego Finału będzie ambasadorka programu „Po stronie natury” - Martyna Wojciechowska. Piknik poprowadzi Dorota Wellman. Wydarzenie wieńczy 9. edycję programu, w ramach którego Żywiec Zdrój wraz z partnerami posadził w tym roku milion drzew dla ochrony zasobów wody pitnej w Polsce. Partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.

 • Zwycięzcy polskich eliminacji do Danone Nations Cup
  07/06/2017

  GKS GieKSa Katowice w finale Danone Nations Cup w USA

  Po zaciętej walce w finale Turnieju Młodej GieKSy Cup: American Dream zwyciężyła GKS GieKSa Katowice. Młodzi piłkarze już we wrześniu w nagrodę będą reprezentowali Polskę na Światowych Finałach Danone Nations Cup 2017 w Stanach Zjednoczonych.

 • Danone Nations Cup 2017 - największy, międzynarodowy turniej piłki nożnej
  28/05/2017

  Amerykańskie marzenie młodych piłkarzy ze Śląska w zasięgu zwycięstwa

  Wyjazd całej drużyny do Stanów Zjednoczonych – to nagroda główna Turnieju Młoda GieKSa Cup: American Dream, jaki 7 czerwca 2017 r. odbędzie się w Katowicach. Jest to efekt współpracy, jaką Danone rozpoczął z Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”, by wspólnie inspirować młodych zawodników do spełniania sportowych marzeń.  W turnieju weźmie udział 96 małoletnich piłkarzy z 8 renomowanych śląskich drużyn w kategorii wiekowej U12 (do 12 lat). Można się spodziewać wielkiego zaangażowania zawodników i bardzo gorących emocji turniejowych, ponieważ nagrodą główną dla zwycięskiej drużyny jest udział w Światowych Finałach Danone Nations Cup 2017, jakie już we wrześniu odbędą się w Nowym Jorku w USA.