Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • 20/08/2009

  Koncert Gwiazd Podziel się Posiłkiem w Białymstoku

  29 sierpnia w Białymstoku odbędzie się Koncert Gwiazd Podziel się Posiłkiem, który zainauguruje już 7. edycję programu Podziel się Posiłkiem – ogólnopolskiego przedsięwzięcia na rzecz walki z problemem niedożywienia wśród dzieci. Każdy koncert programu jest wydarzeniem niezwykłym. Twórcami jego sukcesu są nie tylko najpopularniejsze gwiazdy polskiej muzyki, ale również uczestnicy koncertu, którzy biorąc udział w zbiórce żywności, pomagają dzieciom.
 • 14/07/2009

  Perły Rynku FMCG rozstrzygnięte!

  W tegorocznej edycji konkursu przeprowadzonego przez miesięcznik Wiadomości Handlowe, produkty Danone zwyciężyły aż w dwóch kategoriach. Ponad tysiąc niezależnych detalistów z całego kraju uznało produkty Danone za najlepsze produkty wprowadzone w 2008 roku
 • 02/06/2009

  Jagiellonia Białystok pojedzie na finał Danone Nations Cup do Brazylii

  30 maja na boisku MUKS „Kosa” Konstancin odbył się wielki finał krajowy Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2009.

 • 28/05/2009

  Danone uznany za jedną z najbardziej odpowiedzialnych firm w Polsce

  Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Daniela Carasso, założyciela marki Danone we Francji.

  Ojciec Daniela Carasso, Isaac, stworzył markę Danone w Barcelonie, w Hiszpanii w 1919 roku. Nazwa Danone pochodzi od zdrobnienia imienia jego syna – „Danon” to po katalońsku „Danielek”. Dziesięć lat później Daniel Carasso wprowadził markę Danone na rynek francuski powołując do życia Société Parisienne du Yoghourt Danone (Francuską Spółkę Jogurtu Danone). Miał wówczas zaledwie 25 lat.

 • 18/05/2009

  Danone wśród największych i najcenniejszych firm w Polsce

  Danone po raz kolejny pojawił się w Rankingach najbardziej wartościowych firm działających w Polsce. W każdym kolejnym roku, zajmuje wyższe pozycje.