Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Actimel, Danone, mam moc
  28/03/2017

  Szymon Majewski nowym ambasadorem marki Actimel! W piosence swojego autorstwa przekonuje, że bycie hipsterem to nie lada wyzwanie!

  Szymon Majewski w nowej komunikacji Actimela udowadnia, że nawet najgorszą aurę pogodową można pokonać siłą motywacji. Bohaterowi piosenki Majewskiego, hipsterowi z Placu Zbawiciela nie przeszkodzi nawet mróz i śnieg w zrobieniu idealnego selfie i trafieniu na okładkę Men-Ell’a. Piosenka ma przekonać, że nasza wewnętrzna siła zależy od nastawienia i walki z przeciwnościami losu.

 • Danio, nowe smaki w nowych opakowaniach od Danone
  28/03/2017

  Danio, pozytywnie nastraja w nowej kampanii

  Danio zmienia się! Jednym z ważniejszych elementów zmiany są nowe, atrakcyjne opakowania, ale także nowe smaki. Wszystkim działaniom towarzyszy hasło przewodnie – „Danio pozytywnie nastraja”.

 • Activia wspiera noworoczne aspiracje postanowienia
  17/01/2017

  Activia wspiera noworoczne aspiracje

  Nowy rok dla wielu z nas kojarzy się z nowymi postanowieniami. Dlatego Activia zachęca konsumentki do realizacji swoich aspiracji i planów. Noworoczna kampania promocyjna marki opiera się na kontynuacji współpracy z Olgą Kozierowską, a także na znanej konsumentom z ubiegłych edycji aktywacji "Podejmij wyzwanie Activii - satysfakcja lub zwrot pieniędzy". 

 • Zimowa loteria Acimela: Odważ się wygrać Cabrio tej zimy!
  12/01/2017

  Zimowa loteria Acimela: Odważ się wygrać Cabrio tej zimy!

  Marka Actimel postanowiła rozgrzać mroźną atmosferę i zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w wyjątkowej loterii. Zasady są proste, a obok nagrody nie można przejść obojętnie! Dlaczego? Jest nią czerwony mini cabrio. 

 • legia danone nations cup 2016
  21/10/2016

  Drużna z Polski na wysokim 6 miejscu w Danone Nations Cup 2016 we Francji!

  Drużyna Legii Warszawa z rocznika 2004 zajęła 6 miejsce podczas siedemnastej edycji Międzynarodowego Pucharu Dzieci.