Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • DANONE: butelka w 100% biodegradalna od Żywiec Zdrój
  07/04/2017

  DANONE pracuje nad stworzeniem butelki w 100% biodegradowalnej!

  DANONE, do którego w Polsce należy Żywiec Zdrój, oraz Nestle Waters - światowi liderzy w produkcji wody butelkowanej - połączyli siły by wspólnie z Origin Materials - pochodzącym z Kalifornii startupem, stworzyć plastikową butelkę PET wykonaną w całości z odnawialnych i zrównoważonych materiałów. 

 • Actimel, Danone, mam moc
  28/03/2017

  Szymon Majewski nowym ambasadorem marki Actimel! W piosence swojego autorstwa przekonuje, że bycie hipsterem to nie lada wyzwanie!

  Szymon Majewski w nowej komunikacji Actimela udowadnia, że nawet najgorszą aurę pogodową można pokonać siłą motywacji. Bohaterowi piosenki Majewskiego, hipsterowi z Placu Zbawiciela nie przeszkodzi nawet mróz i śnieg w zrobieniu idealnego selfie i trafieniu na okładkę Men-Ell’a. Piosenka ma przekonać, że nasza wewnętrzna siła zależy od nastawienia i walki z przeciwnościami losu.

 • Danio, nowe smaki w nowych opakowaniach od Danone
  28/03/2017

  Danio, pozytywnie nastraja w nowej kampanii

  Danio zmienia się! Jednym z ważniejszych elementów zmiany są nowe, atrakcyjne opakowania, ale także nowe smaki. Wszystkim działaniom towarzyszy hasło przewodnie – „Danio pozytywnie nastraja”.

 • Activia wspiera noworoczne aspiracje postanowienia
  17/01/2017

  Activia wspiera noworoczne aspiracje

  Nowy rok dla wielu z nas kojarzy się z nowymi postanowieniami. Dlatego Activia zachęca konsumentki do realizacji swoich aspiracji i planów. Noworoczna kampania promocyjna marki opiera się na kontynuacji współpracy z Olgą Kozierowską, a także na znanej konsumentom z ubiegłych edycji aktywacji "Podejmij wyzwanie Activii - satysfakcja lub zwrot pieniędzy". 

 • Zimowa loteria Acimela: Odważ się wygrać Cabrio tej zimy!
  12/01/2017

  Zimowa loteria Acimela: Odważ się wygrać Cabrio tej zimy!

  Marka Actimel postanowiła rozgrzać mroźną atmosferę i zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w wyjątkowej loterii. Zasady są proste, a obok nagrody nie można przejść obojętnie! Dlaczego? Jest nią czerwony mini cabrio.