Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • 28/09/2012

  Oświadczenie dot. ugody zawartej przez spółkę Danone Inc. w Kanadzie w sprawie pozwu zbiorowego złożonego 5.10. 2009 r.

  

  Oświadczenie dotyczące ugody zawartej przez spółkę Danone Inc. w Kanadzie w sprawie pozwu zbiorowego złożonego  5 października 2009 roku

 • Oświadczenie dot. rozpowszechniania przez firmę Kaufland fałszywych informacji o Danone
  14/06/2012

  Oświadczenie dot. rozpowszechniania przez firmę Kaufland fałszywych informacji o Danone

  Warszawa, dnia 14 czerwca 2012: Firma Danone oświadcza, że informacje przekazywane aktualnie przez firmę Kaufland, iż „firma Danone nie dostarcza swoich produktów po atrakcyjnych cenach”, są nieprawdziwe. Przeciwnie, Danone oferuje firmie Kaufland atrakcyjną ofertę handlową i ubolewa, że firma Kaufland nie zgadzając się na nią, nie zapewnia konsumentom optymalnej oferty produktowej. Zamieszczona reklama jest nieprawdziwa, nieetyczna i stanowi czyn nieuczciwej konkurencji. Danone zwróciła się do Kaufland o wycofanie reklamy.

 • Mamy zwycięzcę finału Danone Nations Cup!
  04/06/2012

  Mamy zwycięzcę finału Danone Nations Cup!

  DRUŻYNA OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI BĘDZIE REPREZENTOWAĆ POLSKĘ 9 WRZEŚNIA PODCZAS  ŚWIATOWEGO FINAŁU DANONE NATIONS CUP ROZGRYWANEGO NA STADIONIE W WARSZAWIE!

 • PARTNERSTWO DLA ZDROWIA DOBROCZYŃCĄ ROKU 2011
  30/05/2012

  PARTNERSTWO DLA ZDROWIA DOBROCZYŃCĄ ROKU 2011

  Partnerstwo dla Zdrowia zostało nagrodzone w XV edycji konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku 2011” w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy" za konsekwentną realizację projektów społecznych. Konkurs organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii jest największym w Polsce programem promującym społeczne zaangażowanie przedsiębiorstw. W tegorocznej edycji do tytułu w tej kategorii nominowano 23 instytucje.

 • DRUŻYNA OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI REPREZENTUJE WOJ. LUBUSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!
  29/05/2012

  DRUŻYNA OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI REPREZENTUJE WOJ. LUBUSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!

  Drużyna OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozegranym we wtorek 29 maja na terenie stadionu LUKS Brody w Brodach. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.