Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • DRUŻYNA OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI REPREZENTUJE WOJ. LUBUSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!
  29/05/2012

  DRUŻYNA OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI REPREZENTUJE WOJ. LUBUSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!

  Drużyna OZPN GORZÓW WIELKOPOLSKI zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozegranym we wtorek 29 maja na terenie stadionu LUKS Brody w Brodach. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

 • DRUŻYNA UKS KOSA KONSTANCIN REPREZENTUJE WOJ. MAZOWIECKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!
  25/05/2012

  DRUŻYNA UKS KOSA KONSTANCIN REPREZENTUJE WOJ. MAZOWIECKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!

  Drużyna UKS KOSA KONSTANCIN zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozegranym w piątek 25 maja na terenie obiektu GOSIR w Grójcu. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

 • DRUŻYNA SALOS SZCZECIN REPREZENTUJE WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!
  25/05/2012

  DRUŻYNA SALOS SZCZECIN REPREZENTUJE WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!

  Drużyna SALOS SZCZECIN zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozegranym w piątek 25 maja na terenie stadionu miejskiego w Białym Borze. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

 • Danone ponownie zwycięzcą konkursu "Mama w pracy"
  24/05/2012

  Danone ponownie zwycięzcą konkursu "Mama w pracy"

  Firma Danone została zwycięzcą V edycji konkursu "Mama w pracy" organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja i Rzeczpospolitą, w kategorii duże firmy. To powtórzenie sukcesu z ubiegłego roku. Konkurs porusza problematykę łączenia macierzyństwa z rozwojem zawodowym kobiet i promuje działania firm sprzyjające pracującym mamom.

 • DRUŻYNA S. I. ARKA GDYNIA REPREZENTUJE WOJ. POMORSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!
  23/05/2012

  DRUŻYNA S. I. ARKA GDYNIA REPREZENTUJE WOJ. POMORSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE DNC!

  Drużyna S. I. ARKA GDYNIA zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozegranym w środę 23 maja na terenie stadionu Arki w Gdyni. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.