Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • DRUŻYNA UKS SMS ŁÓDŹ REPREZENTUJE WOJ. ŁÓDZKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!
  17/05/2012

  DRUŻYNA UKS SMS ŁÓDŹ REPREZENTUJE WOJ. ŁÓDZKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!

  Drużyna UKS SMS Łódź zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozgrywanym w czwartek 17 maja na terenie obiektu MOSiR w Kutnie. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

 • DRUŻYNA CHRZCICIEL TYCHY REPREZENTUJE WOJ. ŚLĄSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!
  13/05/2012

  DRUŻYNA CHRZCICIEL TYCHY REPREZENTUJE WOJ. ŚLĄSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!

  Drużyna Chrzciciel Tychy zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozgrywanym w niedzielę 13 maja na Miejskim Stadionie – KS Unia Bieruń Stary. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

 • DRUŻYNA RODŁO OPOLE BĘDZIE REPREZENTOWAŁA WOJ. OPOLSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!
  10/05/2012

  DRUŻYNA RODŁO OPOLE BĘDZIE REPREZENTOWAŁA WOJ. OPOLSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!

  Drużyna Rodło Opole zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozgrywanym w czwartek 10 maja na terenie obiektu MOSiR w Opolu. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

 • DRUŻYNA TEAM LUBLIN BĘDZIE REPREZENTOWAŁA WOJ. LUBELSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!
  10/05/2012

  DRUŻYNA TEAM LUBLIN BĘDZIE REPREZENTOWAŁA WOJ. LUBELSKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!

  Drużyna Team Lublin zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozgrywanym w czwartek 10 maja na terenie obiektu MOSiR w Białej Podlaskiej. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

 • DRUŻYNA MOSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK REPREZENTUJ WOJ. PODLASKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!
  08/05/2012

  DRUŻYNA MOSP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK REPREZENTUJ WOJ. PODLASKIE NA OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU DNC!

  Drużyna MOSP Jagiellonia Białystok zwyciężyła w wojewódzkim finale turnieju Danone Nations Cup rozgrywanym we wtorek 8 maja na terenie obiektu MOSiR w Łomży. Zwycięska drużyna zagwarantowała sobie tym samym udział w ogólnopolskim finale, na którym będzie walczyła o możliwość udziału w Światowym Finale, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.