10 000 posiłków dla dzieci dzięki aktywności fanów na Facebooku!

Dzięki aktywności użytkowników Facebooka, firma Danone przekaże potrzebującym dzieciom aż 10 000 dodatkowych posiłków w ramach 8. edycji Programu Podziel się Posiłkiem.
  • 02/11/2010

Danone zwycięzcą VII ed. Rankingu Zakładów Mleczarskich AgroTrendy.

Miło nam poinformować, że firma Danone zwyciężyła w klasyfikacji generalnej w VII Rankingu Zakładów Mleczarskich dwutygodnika AgroTrendy, a także zajęła pierwsze miejsce w dwóch pozostałych kategoriach: Lider Eksportu oraz Lider Efektywności.
  • 08/10/2010

Sukces Lecha Poznań na Mistrzostwach w RPA!

5. października na stadionie Orlando w Soweto w RPA odbył się finał międzynarodowych rozgrywek Danone Nations Cup. Wielki sukces odniósł zespół Lech Poznań zajmując 10. miejsce, to najlepszy rezultat polskiej drużyny w 11-letniej tradycji turnieju! Drugi z zespołów reprezentujących Polskę, Jagiellonia Białystok zajął 22. miejsce.