Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem 23-24 września!
  21/09/2011

  Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem 23-24 września!

  Kolejny milion pustych talerzyków czeka… Razem możemy pomóc niedożywionym dzieciom, biorąc udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności, która jest organizowana w ramach Programu Podziel się Posiłkiem. Pomaganie jest proste, wystarczy 23 i 24 września kupić trochę więcej żywności i przekazać ją wolontariuszom Banków Żywności. Dotychczas, od 2004 r., dzięki ludziom o wielkich sercach, udało się zebrać ponad 1900 ton żywności.                         

 • 39,5 ton żywności na Koncercie Gwiazd Podziel się Posiłkiem w Pile Finał muzycznego wydarzenia w 9. edycji Programu
  29/08/2011

  39,5 ton żywności na Koncercie Gwiazd Podziel się Posiłkiem w Pile Finał muzycznego wydarzenia w 9. edycji Programu

  Emocje muzycznego wydarzenia 9. edycji Podziel się Posiłkiem! zorganizowanego przez Pilski Dom Kultury we współpracy z Telewizją Polsat, firmą Danone i Bankami Żywności - przeżywaliśmy w gościnnej Wielkopolsce. Koncert Gwiazd, który odbył się w Pile, na głównym placu przed Urzędem Miasta, przyciągnął kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

 • 07/06/2011

  Młode Lwy Gdańsk zwycięzcą Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone!

  Finał jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce rozstrzygnięty. Po raz dwunasty byliśmy świadkami wielkich emocji, które w finale sięgnęły zenitu. Po pasjonującej walce drużyna Młode Lwy Gdańsk pokonała po rzutach karnych Wartę Poznań 4:3 (1:1 w regulaminowym czasie gry). Najlepsi piłkarze będą reprezentować Polskę na finale światowym DNC, który odbędzie się jesienią w Madrycie.
   
 • 30/05/2011

  Młodzi piłkarze walczą o światowy finał w Hiszpanii!

  Już po raz 12. odbędzie się krajowy finał Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone w Polsce, jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce. W Pucharze biorą udział chłopcy i dziewczynki w wieku od 11 do 12 lat urodzeni pomiędzy 1. stycznia 1999 a 31. grudnia 2000 roku. Turniej ma już swoją 12-letnią tradycję na świecie, będąc integralną częścią Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone Nations Cup, międzynarodowych rozgrywek organizowanych przez Danone w 40 państwach. Co roku 2,5 mln dzieci z klubów sportowych i szkół na całym świecie uczestniczy w tym wydarzeniu.
 • 21/02/2011

  Przeżyj sportową przygodę! Zgłoś się do Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2011!

  Już po raz 12. ruszyły zapisy do kolejnej edycji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2011 - jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce. W Pucharze biorą udział chłopcy i dziewczynki w wieku od 11 do 12 lat urodzeni pomiędzy 1. stycznia 1999 a 31. grudnia 2000 roku. Turniej ma już swoją 12-letnią tradycję na świecie, będąc integralną częścią Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone Nations Cup, międzynarodowych rozgrywek organizowanych przez Danone w 40 państwach. Co roku 2,5 mln dzieci z klubów sportowych i szkół na całym świecie uczestniczy w tym wydarzeniu. Ambasadorem i przyjacielem Danone Nations Cup jest jeden z najlepszych piłkarzy świata - Zinedine Zidane. Rozgrywki odbywają się zgodnie z regułami światowej federacji piłkarskiej - FIFA.