Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • 23/09/2009

  Podziel się Posiłkiem na Facebooku!

  Program społeczny Podziel się Posiłkiem zaistniał na Facebooku. Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji użytkownicy serwisu mogą za pośrednictwem Danone`a ufundować aż 10 tys. posiłków dla niedożywionych dzieci. Każdy, kto dołączy do aplikacji otrzyma jeden wirtualny talerzyk. Talerzyki będą na bieżąco sumowane i przeliczane na posiłki wg wzoru: 
  2 wirtualne talerzyki = 1 realny posiłek.
 • 21/09/2009

  Wystartował nowy rok szkolny, teraz startuje nowy Mleczny START!

  Od września w sieci sklepów Biedronka można znaleźć nową, ulepszoną kaszkę Mleczny START. Jest to doskonały pomysł na pierwszy posiłek, bo dobre śniadanie jest jak dobry START – zwiększa szansę na sukces.
 • 14/09/2009

  Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem

  25 i 26 września w ponad 2 000 sklepów na terenie całej Polski odbędzie się Zbiórka Żywności. Na wszystkich, którzy pragną podzielić się posiłkiem z niedożywionymi dziećmi, czekać będzie ponad 30 000 wolontariuszy Banków Żywności. Wspólnie możemy pomóc w realizacji celu programu Podziel się Posiłkiem – przekazaniu miliona posiłków niedożywionym dzieciom!
 • 31/08/2009

  Rekordowa ilość zebranej żywności na Koncercie Gwiazd Podziel się Posiłkiem - PONAD 14 TON

  Mieszkańcy Białegostoku udowodnili w sobotę, że są ludźmi wielkiego serca. Mimo deszczowej pogody przyszli na rynek swojego miasta, aby razem z gwiazdami wesprzeć program Podziel się Posiłkiem.Zebrano rekordową ilość żywności - ponad 14 ton.
 • 27/08/2009

  Pasja i działanie w walce z niedożywieniem dzieci

  Rozpoczyna się 7. edycja programu społecznego Podziel się Posiłkiem, przedsięwzięcia, dzięki któremu w ostatnich latach do potrzebujących dzieci trafiło ponad 8 milionów posiłków. W tym roku organizatorzy pragną przekazać ich kolejny milion.