Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • 18/08/2010

  Podziel się posiłkiem, Podziel się sobą w Zielonej Górze

  21 sierpnia mieszkańcy Zielonej Góry będą mogli podzielić się z niedożywionymi dziećmi, które ucierpiały w czasie powodzi. Wystarczy, że przyjdą na Koncert Gwiazd Podziel się Posiłkiem i wezmą udział w zbiórce żywności organizowanej tuż przed koncertem. Przekazane produkty będą symbolicznym biletem wstępu na imprezę oraz wielkim darem serca dla potrzebujących dzieci.
   
 • 02/08/2010

  Podziel się posiłkiem, podziel się sobą!

  Rusza 8. edycja Programu Podziel się Posiłkiem, organizowana przez firmę Danone i Fundację POLSAT oraz Partnera Strategicznego – Banki Żywności. Myślą przewodnią programu jest działanie na rzecz walki z niedożywieniem oraz propagowanie właściwego żywienia dzieci w Polsce. Do tej pory przekazano najmłodszym już ponad 9 milionów posiłków. Prosimy – podziel się posiłkiem!
 • 31/05/2010

  Lech Poznań będzie reprezentował Polskę na finale Danone Nations Cup w RPA!

  W ubiegłą sobotę, tj. 29 maja w Poznaniu, na obiekcie MOS przy ul. Gdańskiej 1 odbył się Wielki Finał 11. edycji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2010. Do finału zakwalifikowało się 16 najlepszych drużyn z całego kraju, które awansowały z etapu eliminacji, a następnie z półfinałów. 
 • 29/04/2010

  Danone liderem odpowiedzialnych firm w Polsce. IV Ranking Odpowiedzialnych Firm.

  28 kwietnia podczas Gali Dziennika Gazeta Prawna ogłoszono wyniki IV Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2010. Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła firma Danone.
 • 24/02/2010

  Młodzi piłkarze będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach w RPA!

  Ruszyła rekrutacja drużyn do 11. edycji Piłkarskiego Pucharu Dzieci Danone 2010, jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce, którego rozgrywki eliminacyjne odbędą się już w kwietniu br.