Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • 08/10/2010

  Sukces Lecha Poznań na Mistrzostwach w RPA!

  5. października na stadionie Orlando w Soweto w RPA odbył się finał międzynarodowych rozgrywek Danone Nations Cup. Wielki sukces odniósł zespół Lech Poznań zajmując 10. miejsce, to najlepszy rezultat polskiej drużyny w 11-letniej tradycji turnieju! Drugi z zespołów reprezentujących Polskę, Jagiellonia Białystok zajął 22. miejsce.

 • 27/09/2010

  440 TON ŻYWNOŚCI - wielki sukces Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Podziel się Posiłkiem!

  Wielki sukces Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Podziel się Posiłkiem
  440 ton żywności Polacy przekazali dla niedożywionych dzieci!
 • 20/09/2010

  Ogólnopolska Zbiórka Żywności. Podziel się sobą!

  24 i 25 września w ponad 2000 sklepów w całej Polsce odbędzie się Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem. Na wszystkich, którzy pragną podzielić się posiłkiem z niedożywionymi dziećmi, czekać będzie ponad 30 000 wolontariuszy Banków Żywności. Każdy z nas może pomóc i przyłączyć się do zbiórki.
 • 23/08/2010

  15 ton żywności zebrano podczas Koncertu Gwiazd Podziel się Posiłkiem!

  Zielona Góra stolicą dobroczynności!

  Zielonogórzanie pokazali całej Polsce, że czynienie dobra to ich lokalna specjalność. Tłumnie przybyli na parking przy Centrum Rekreacyjno – Sportowym, by bawić się na wyjątkowym Koncercie Gwiazd i dzielić się posiłkiem z tymi, którzy ucierpieli podczas powodzi.

   
 • 18/08/2010

  Podziel się posiłkiem, Podziel się sobą w Zielonej Górze

  21 sierpnia mieszkańcy Zielonej Góry będą mogli podzielić się z niedożywionymi dziećmi, które ucierpiały w czasie powodzi. Wystarczy, że przyjdą na Koncert Gwiazd Podziel się Posiłkiem i wezmą udział w zbiórce żywności organizowanej tuż przed koncertem. Przekazane produkty będą symbolicznym biletem wstępu na imprezę oraz wielkim darem serca dla potrzebujących dzieci.