Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe / Activia wspiera noworoczne aspiracje

Activia wspiera noworoczne aspiracje

17/01/2017
Activia wspiera noworoczne aspiracje postanowienia

Nowy rok dla wielu z nas kojarzy się z nowymi postanowieniami. Dlatego Activia zachęca konsumentki do realizacji swoich aspiracji i planów. Noworoczna kampania promocyjna marki opiera się na kontynuacji współpracy z Olgą Kozierowską, a także na znanej konsumentom z ubiegłych edycji aktywacji "Podejmij wyzwanie Activii - satysfakcja lub zwrot pieniędzy". 

JAKIE SĄ SPOSOBY NA OKREŚLANIE CELÓW I JAK DZIAŁAĆ, BY JE ZREALIZOWAĆ?

Olga Kozierowska, założycielka organizacji Sukces Pisany Szminką, opowiada o tym w serii czterech krótkich filmów. Tematy kolejnych odcinków to: planowanie noworocznych aspiracji, proste kroki do sukcesu, sztuka motywacji oraz życie InSync. Te cenne wskazówki pomogą w osiągnięciu sukcesu osobom chcącym realizować swoje plany i marzenia. Wszystkie odcinki można już obejrzeć na kanale >>YouTube marki<< , a także na portalu kobieta.onet.pl.

Współpraca z Olgą Kozierowską to kontynuacja kampanii Activii Live InSync, której celem jest wzmacnianie wiary kobiet we własny potencjał i możliwości. Kampanię wspiera także nowy spot reklamowy >>Podejmij wyzwanie Activii<< .

Danone