Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe / Danonki w nowej odsłonie

Danonki w nowej odsłonie

14/05/2017
Danonki od Danone - dobra mleczna przekąska dla dziecka

Dobra przekąska dla dzieci powinna składać się z kilku wartościowych i pysznych produktów, tj. warzywa, owoce czy produkty mleczne oraz wody. Musi zdobyć zarówno przychylność dzieci, jak i zaufanie mam. Danonki, jako mleczne produkty, mogą być elementem dobrej przekąski, ponieważ są źródłem wapnia i witaminy D. Od teraz dostępne w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

Danonki to wartościowy produkt mleczny, dostosowany do potrzeb żywieniowych dzieci. Każdy kubeczek powstaje aż z dwóch kubeczków mleka, jest wzbogacony w wapń i witaminę D, które wspomagają prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci. Warto pamiętać, że ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta (której elementem mogą być Danonki) oraz zdrowy styl życia. Danonki nie zawierają syropu glukozowo-fruktozowego, barwników, sztucznych aromatów oraz konserwantów.

Warto podkreślić, że eksperci ds. żywienia polecają jako przekąski głównie

 3 grupy produktów:  świeże warzywa, świeże owoce i fermentowane produkty mleczne.

 Do tej trzeciej grupy zaliczają się właśnie Danonki.

Danonki mają teraz nowe opakowania. Etykiety zmieniły kolor na biały z czerwonymi elementami, a na ich tle umieszczony został Danonek – maskotka marki. Wyraźnie widoczny jest wariant smakowy konkretnego produktu. Nowe opakowania są utrzymane w czytelnej, przejrzystej stylistyce. Do opakowań dołączane są edukacyjne gadżety, np. magnesy z alfabetem.

Danonki oferują kilka wariantów produktów, dopasowanych do różnych potrzeb i okazji: serki, jogurty na wynos oraz jogurty do picia w różnych smakach.

Więcej na  www.danonki.pl  lub na Facebooku  www.facebook.com/DanonkiPolska

Danone