Home / Kim jesteśmy / Nagrody / Danio - Super Produktem 2015. Kupcy wybrali Danio najlepszym produktem branży FMCG!

Danio - Super Produktem 2015. Kupcy wybrali Danio najlepszym produktem branży FMCG!

Danio - Super Produktem 2015. Kupcy wybrali Danio najlepszym produktem branży FMCG!
Maj
2015

Danio - niekwestionowany lider w kategorii serków homogenizowanych, jest nie tylko ulubieńcem konsumentów lecz również sprzedawców! W głosowaniu detalistów serek waniliowy Danio zdobył I miejsce w konkursie Złoty Paragon 2015 Nagroda Kupców Polskich oraz najwyższą liczbę punków ze wszystkich produktów zgłoszonych do konkursu i otrzymał tytuł Super Produktu 2015!

Czytelnicy branżowego miesięcznika Hurt & Detal – jednego z najbardziej znaczących na rynku prasy handlowej ogólnopolskiego pisma FMCG – po raz piąty przyznali nagrody „Złoty Paragon 2015 – Nagroda Kupców Polskich”, wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG.

Nie ma ważniejszej nagrody dla marki niż zaufanie konsumentów i idące za nim wyniki sprzedaży. Te wyniki zawdzięczamy również codziennej pracy naszych ambasadorów – kupców. Szczególnie cieszy nas zatem nagroda przyznana właśnie przez nich.  W głosowaniu detalistów zdobyliśmy dwie nagrody – jedna to I miejsce i Złoty Paragon 2015 w kategorii jogurty i desery mleczne a kolejna dzięki największej liczbie głosów oddanych właśnie na waniliowe Danio – Super Produktu 2015 roku a zatem najlepszego produktu roku całej branży FMCG. Słowem nie można lepiej! Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, które jest dla nas świadectwem, ze Danio jako najlepszy produkt na stałe zagości w ich sklepach a kupcy będą go nadal z chęcią oferowali swoim klientom.” – powiedział po otrzymaniu nagrody Daniel Przemęcki, starszy kierownik marki Danio.