Home / Kim jesteśmy / Nagrody / Firma Danone z tytułem Superbrands 2014/15 w kategorii Nabiał oraz Business Superbrands 2014/15 w kategorii Przemysł spożywczy!

Firma Danone z tytułem Superbrands 2014/15 w kategorii Nabiał oraz Business Superbrands 2014/15 w kategorii Przemysł spożywczy!

Firma Danone z tytułem Superbrands 2014/15 w kategorii Nabiał oraz  Business Superbrands 2014/15 w kategorii Przemysł spożywczy!
Lipiec
2015

Badanie Superbrands wskazuje najbardziej lubiane marki spożywcze, cieszymy się, że w tym roku firma Danone zdobyła aż dwa wyróżnienia – tytuł Superbrands w kategorii Nabiał oraz Business Superbrands w kategorii Przemysł spożywczy. Badanie Superbrands świadczy o rozpoznawalności produktu oraz uznaniu go przez klientów, nie mogło w nim zabraknąć zatem naszych marek - Danonki, Danio, Activia oraz Actimel, wszystkie one zostały odznaczone wyróżnieniem Superbrands 2014/15.

Nagroda Superbrands 2014/15 świadczy o dużej rozpoznawalności marki Danone oraz Danonków, Danio, Activia i Actimel oraz jej uznaniu przez klientów i ekspertów.

Laureaci konkursu to najsilniejsze wizerunkowo i biznesowo marki na polskim rynku, wyłonione na podstawie szeroko zakrojonego badania, przeprowadzonego na grupie ponad 15 000 respondentów.

Każdego roku analizowanych jest ponad 3 000 marek, a oprócz opinii konsumentów, która stanowi kluczową część oceny. Liczy się również głos rady ekspertów, utworzonej z grona 60 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR, którzy są autorytetami od wizerunku i pozycji marki.